Bal karnawałowy w klasach I-III

Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą  przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Ze względu na pandemię, w tym roku nie było wspólnego balu wszystkich klas. Każda grupa bawiła się oddzielnie. Nie oznacza to jednak, że bal był mniej udany. Uczniowie klas I-III naszej szkoły przy dźwiękach muzyki, zabaw i konkursów zakończyli w tym roku okres karnawału. Na pięknie udekorowanych salach lekcyjnych pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Uczniowie  poznali tradycje i zwyczaje związane z Tłustym Czwartkiem, później świetnie wszyscy się bawili przy dźwiękach muzyki. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów, wspaniałych pączków i chrupiących faworków.