102 rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II

„To był naprawdę piękny dzień – 18 maja 1920 roku. Ptaki śpiewały, bzy i konwalie pachniały. W małym miasteczku, znajdującym się niedaleko kościoła w Wadowicach, przyszedł na świat Karolek. Jego mama Emilia, tata Karol i starszy brat Edmund nie posiadali się z radości. Pan Bóg także się uśmiechał.
– Zobaczycie, że Loluś będzie kimś wyjątkowym – mówiła pani Emilia, tuląc do serca swój bezcenny skarb”

Dziękując  Ojcu  Świętemu, za wszystko co zrobił dla Kościoła i Świata młodzież z naszej szkoły przygotowała program nawiązujący do Jego życia oraz pontyfikatu. Święty Janie Pawle II, pomagaj nam odnaleźć sens życia i daj nam wskazówki, jak żyć i postępować w rodzinie, w szkole, w pracy.