Dzień Matki

26 maja w Polsce obchodzony jest Dzień Matki. Święto to przypomina nam, jak ważne są nasze mamy, oraz że każdej mamie należy się moc uścisków, buziaków i milion bukietów kwiatów za jej bezwarunkową miłość. Uczniowie klasy 1 zaprosili mamy aby uczcić to święto. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną. Uczniowie zaprezentowali wiersze i zaśpiewali piosenki, w których wyrazili swoją miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za trud i poświęcenie. Pod koniec przedstawienia dzieci zaśpiewały głośne sto lat oraz  wręczyły swoim Mamom wspaniałe prezenty. Uczniowie przygotowali także niespodziankę dla Mam w postaci występu tanecznego. Następnie odbyły się wspólne zabawy i poczęstunek.. Po  występach na twarzach wszystkich zauważyć można było wzruszenie i radość.

Wszystkim Mamom życzymy zdrowia, uśmiechu i pociechy z tak wspaniałych dzieciaków.