Sukcesy uczniów Zespołu Szkół w Turobinie na VI Festiwalu Pieśni Patriotycznej

Już po raz szósty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VI Festiwalu Pieśni Patriotycznej zorganizowanym przez Urząd Gminy i Bibliotekę Publiczną w Turobinie. Nasz Zespół Szkół reprezentowali uczniowie ze szkoły podstawowej i liceum. Jury wysoko oceniło  ich występy. W kategorii solistów Amelia Biziorek za wykonanie piosenki ,,Już dopala się ogień biwaku’’ otrzymała wyróżnienie. Również w tej samej kategorii wyróżnienie otrzymała Karolina Woźnica (wokal) i Maja Bochniak (skrzypce) za wykonanie piosenki pt. ,,Mamo tyś płakała’’. Trzecie miejsce w kategorii solistów otrzymała Kornelia Szymańska za wykonanie piosenki pt. ,,Przybyli ułani pod okienko’’. Pierwsze miejsce otrzymała Wiktoria Kolano za wykonanie dwóch piosenek:  ,,Orzeł Biały’’ i ,,Braciszku’’. W  kategorii zespołów nasza grupa wokalna ,,Di Cantare’’ otrzymała drugie miejsce za wykonanie piosenki ,,Rok 966”. Festiwal piosenki poza konkursem uświetniła wspaniała Kapela Turobińska oraz zespół ludowy ,,Tanew’’ z Biłgoraja.