VIII Międzynarodowy Konkurs Językowo- Plastyczny „My Town”

W marcu tego roku, nasza szkoła wzięła udział w Międzynarodowym Konkursie Językowo- Plastyczny  „My Town” organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Lublinie pod patronatem m.in. Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty. Po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych do ostatecznego etapu wytypowane zostały prace uczennic Wiktorii Mazurek, Martyny Dziewa oraz Sandry Samborskiej. Przygotowały one albumy o Turobinie, zawierające przepięknie ilustracje oraz ciekawe opisy najważniejszych miejsc naszej miejscowości napisane w języku angielskim. Po otrzymaniu wyników od organizatora z dumą ogłaszamy, że praca Wiktorii Mazurek (kl. VIII) otrzymała wyróżnienie w tym konkursie. Gratulujemy talentu i życzymy dalszych sukcesów!