DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

11 października odbyło się ślubowanie klas pierwszych. W roku szkolnym 2018/2019 do ślubowania przystąpiło 15 uczniów. Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali się w programie artystycznym pod kierunkiem wychowawczyni p. Marzanny Roczeń, oprawę muzyczną przygotował p. Andrzej Snopek

Pan dyrektor Wiesław Białek dokonał Pasowania na uczniów szkoły. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Serdeczne życzenia uczniom i nauczycielom złożyli: ks. Marcin Bogacz, Wójt Gminy Eugeniusz Krukowski i Jerzy Krasoń radny powiatowy, który wręczył najmłodszym uczniom naszej szkoły kamizelki i opaski odblaskowe w ramach akcji ,,Odblaski dla bezpieczeństwa dzieci i młodzieży”.

Starsi uczniowie złożyli życzenia i zaśpiewali piosenki nauczycielom z okazji ich święta.

Na zakończenie dyrektor szkoły wręczył grupie nauczycieli Nagrody Dyrektora Szkoły.