11. Spotkanie opłatkowe

Ciepły, świąteczny i rodzinny nastrój towarzyszył całej społeczności szkolnej, która zgromadziła się na spotkaniu opłatkowym w dniu 22.XII.2011r. Uczniowie klas trzecich pod okiem swoich wychowawców Pań: Teresy Małek i Zofii Skiba przygotowali wspaniałą inscenizację...

Był to bardzo wspaniały akcent, sprawiajacy, że w tej samej chwili myśli wszystkich skirowane były ku wielkiemu wydarzeniu, które miało miejsce w betlejemską noc. Z ogromna uwagą oglądaliśmy naszych klegów i kleżanki wcielających się w różne postaci, między innymi króla Heroda, pastuszków, Maryi i wielu innych. Świąteczny nastrój jaki udzielił się całej szkolnej widowni przeplatany był śpiewaniem kolęd. Po inscenizacji ksiądz Marcin oraz dyrektor szkoły złożyli wszystkim serdeczne życzenia świąteczne a nastepnie wszyscy dzielili się opłatkiem.