4. Pierwszaki ślubują...

...dla pierwszoklasistów były to niezapomniane chwile.

Uroczyste ślubowanie połączone z pasowaniem na ucznia z udziałem całej społeczności szkolnej, rodziców oraz zaproszonych gości, to prawdziwe życiowe przeżycie. Ponad miesięczne przygotowanie, próby występów, towarzysząca trema i wreszcie oczekiwana chwila oraz pamiętna data

- 15 października 2012r.

Na ramieniu ciężar długiego szkolnego ołówka symbolizującego szkolne obowiązki, przy pomocy którego Dyrektor szkoły dokonał pasowania.

• Uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły w bieżącym roku złożyło 29 uczniów klas pierwszych.
  • Wychowawcy przygotowujący uczniów oraz całą uroczystość:

mgr Zofia Skiba      - wych. kl. Ia

mgr Teresa Małek  - wych. kl. Ib

• Zaproszeni goście:

Wójt Gminy  -  Eugeniusz Krukowski

Ks. Probosz  -  Władysław Trubicki

Całość uroczystości odbyła się w atmosferze obchodzonego również Dnia Nauczyciela. Dyrektor szkoły oraz zaproszeni goście złożyli wszystkim pierwszakom a także całej kadrze nauczycielskiej serdeczne życzenia z okazji obchodzonych świąt.