8. Zwierzyniec 2012

30 października 2012r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielką j. polskiego P. Mariolą Wolanin udali się do Zwierzyńca na IX Konkurs Recytacji Poezji Ekologicznej. Była to kolejna już  wizyta naszych uczniów, na organizowanym corocznie konkursie. Przygotowania do konkursu odbywały się w szkolnej bibliotece we współpracy z P. Bożeną Białek - nauczycielem bibliotekarzem.

W konkursie wzięli udział:

1. Joanna Skiba kl. IIa

2. Aleksandra Sędziak kl. III

3. Jakub Trumiński kl. Va

Wszystkim reprezentantom serdecznie gratulujemy a Kubie w sposób szczególny za zajęcie III miejsca.

Jak widać troska o ekologię może przejawiać się w różny sposób. Zarówno uczniowie jaki i nauczyciele wrócili zadowoleni, zdobywajac kolejne nowe doświadczenia. Dla uczniów oprócz tego było to wspaniałe spotkanie ze swoimi rówieśnikami, nawiązanie nowych znajomości i przyjaźni.Za rok następne zmagania...