"Święto Pluszowego Misia"

Pluszowy Miś od ponad stu lat jest najwierniejszym przyjacielem dzieci na całym świecie. Towarzyszy dzieciom w ich codziennym życiu dzieląc z nimi chwilę radości, bywa również powiernikiem smutków i lęków. Miś stał się również jednym z ulubionych bohaterów literatury dziecięcej i na stałe zagościł w świecie bajek. 25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. W naszej szkole również obchodzimy ten dzień. Dla uczniów klas I - III przygotowano wiele atrakcji. Przeprowadzono konkurs. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy przestrzennej przedstawiającej postać ulubionego misia - bohatera literatury dziecięcej. Klasa I - wykonała misia z balonika. Klasa II - Miś z płyty CD. Klasa III - Miś z talerzyków papierowych. Komisja wyłoniła zwycięzców i wręczyła nagrody.