Paczuszka dla maluszka

Fundacja Małych Stópek to organizacja pozarządowa, której misją jest zmiana postaw społecznych oraz ochrona każdego poczętego dziecka, niezależnie od warunków i okoliczności w jakich się poczęło. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.

W tym roku Fundacja zorganizowała akcję: Paczuszka dla maluszka, do której włączyła się społeczność naszej szkoły. Zostały zebrane artykuły spożywcze, chemia kosmetyczna dla dzieci, pieluchy, środki czystości  oraz słodycze. Nasza pomoc będzie skierowana do placówki – „Nasz Dom” im. Edmunda Bojanowskiego w Tuligłowach.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Cieszymy się, że w tym trudnym czasie, w którym się wszyscy znalazły się osoby niosące iskierkę radości i dobra, do tych którzy tak bardzo potrzebują pomocy.