Witam serdecznie !!!

Nazywam się Monika Paluch i jestem psychologiem szkolnym. W szkole pełnię dyżury od poniedziałku do środy w godzinach od 8.00 do 12.00, dodatkowo w poniedziałki od godziny 11.50 do 12.50 mam godzinę dostępności specjalnie dla rodziców i opiekunów dzieci.

W mojej pracy przyświęca mi jeden cel- ABY DZIECIOM, MŁODZIEŻY I DOROSŁYM ŻYŁO SIĘ LEPIEJ!!!

Jestem pełna wiary, że każda trudność jest do przezwyciężenia i to, że doświadczenia z naszego dzieciństwa bardzo często wpływają na nasze dorosłe życie. Czasem jest tak, że potrzeba nam naprawdę niewiele , natomiast brakuje nam osoby, która pomoże zrozumieć i pomoże znaleźć odpowiednie narzędzie do działania, wskaże właściwy kierunek i pomoże wdrożyć w życie. Po to właśnie jestem J

Zapraszam na spotkania !!!

DROGI UCZNIU !!!

Zapraszam Cię serdeczni e do siebie, jeżeli:

• Masz jakiś problem, cokolwiek Cię niepokoi lub martwi.
  • Chcesz z kimś porozmawiać, lub pomilczeć w towarzystwie.
  • Chcesz otrzymać poradę w konkretnej sprawie.
  • Masz problem w kontaktach interpersonalnych z rówieśnikami lub rodzicami.
  • Gdy czujesz się bezsilny i samotny.
  • Targają Tobą różne emocje i uczucia z którymi nie jesteś w stanie sam sobie poradzić.
  • Twoja sytuacja rodzinna jest trudna.
  • Nie radzisz sobie z nauką.
  • Ciężko Ci samemu pokonać sytuacje stresowe, czy frustrację.
  • Jeżeli jesteś w ciężkiej sytuacji kryzysowej – śmierć kogoś bliskiego, choroba w rodzinie, rozwód rodziców.
  • Chciałbyś porozmawiać o swoich zainteresowaniach.
  • Jesteś kreatywny, masz ciekawe pomysły i chcesz się nimi podzielić.

DRODZY!!! Chcę , abyście widzieli, że PSYCHOLOGA OBOWIĄZUJE TAJEMNICA ZAWODOWA!!!

Zapraszam do siebie, nie bójcie się, nie wstydźcie, niczego nie obawiajcie !

Jestem tutaj, aby Wam pomóc i wesprzeć – RAZEM na pewno uda Nam się rozwiązać problem !!!