,,Walentynkowa wyprawa do krainy zakochanych”

14 lutego uczniowie kl. VII przygotowali ,,Walentynkową wyprawę do krainy zakochanych”, której adresatami byli uczniowie z klas I-III.  Przystrojona sala i czerwony kolor ubrań wprawiły wszystkich w przyjazny i romantyczny nastrój. Wiadomo, miłość ma różne oblicza. Jest miłość do rodziców, przyjaciela, ojczyzny, Boga, ale jest też miłość do muzyki i tańca, dlatego też uczniowie, ze starszych klas przygotowali pokazy tańca towarzyskiego, wiersze, życzenia, zabawy, przy których uczyli nas, jak okazywać sobie życzliwość. Nie zabrakło również zawodów z czekoladowym serduszkiem oraz ramki walentynkowej, przy której można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dla uczniów naszej szkoły ten dzień stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazania, jak dobrze i wesoło jest nam razem. Uczniowie przygotowali własnoręcznie karki walentynkowe, które rozdawał Amorek. Dzisiejsze święto pokazało, jak bardzo ważną rzeczą w życiu człowieka jest posiadanie obok siebie drugiej osoby, która pomoże nam w każdej sytuacji.  Należy pamiętać również o szacunku do drugiego człowieka i okazywaniu miłości bliskim zawsze, nie tylko jeden dzień w roku. Życzymy wszystkim, aby Walentynki były przez cały rok:-) .