WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW

W związku z rozpoczęciem prac remontowo-budowlanych w budynku szkoły i przedszkola prosimy uczniów o dostosowywanie się do bieżących komunikatów przekazywanych przez dyrekcję i wychowawców, dotyczących ograniczeń w przemieszczaniu się na terenie szkoły.

Miejsca, w których będą aktualnie prowadzone prace zostaną wydzielone i oznakowane biało-czerwoną taśmą. Bezwzględnie zabrania się wchodzenia na oznakowany teren. 20 lutego zostało wyłączone z użytkowania wejście do budynku usytuowane przy stołówce szkolnej. Wchodzimy do szkoły i wychodzimy z niej tylko głównym wejściem.

Rodzice przywożący dzieci do przedszkola proszeni są o niekorzystanie z parkingu przed budynkiem przedszkola. Do Państwa dyspozycji jest nowy parking znajdujący się w sąsiedztwie przedszkola, przy starym młynie.

Zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczniom jest najważniejszym zadaniem szkoły. Podejmowane działania i wprowadzane ograniczenia wynikają z troski o to, by każdy uczeń był w szkole bezpieczny.

Drodzy Rodzice, zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie nauczycieli i wychowawców w uświadamianiu uczniom, jak ważne jest przestrzeganie wszystkich obowiązujących w szkole zasad.