„Sleeveface – Portret z książką”

Karolina Fik uczennica szkoły podstawowej w Zespole Szkół w Turobinie znalazła się w gronie laureatów, zajmując III miejsce w  V Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Sleeveface – Portret z książką”, którego podsumowanie odbyło się w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

Karolina interesuje się fotografią, czemu dała wyraz biorąc udział w prestiżowym konkursie, w którym mogli wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i średnich z całej Polski, w tym młodzież doskonaląca sztukę fotografii np. na zajęciach  organizowanych w domach kultury, klubach czy szkolnych kołach zainteresowań. Nie stanowiło to bariery dla naszej uczennicy, przeciwnie, zmotywowało ja do działania.

Wykonana przez Karolinę fotografia, zatytułowana „Balladyna” spełniła wszystkie wymogi zawarte w regulaminie. Jej praca dowodzi samodzielności i oryginalności. Jury dostrzegło też wysoki poziom kompozycji obrazu fotograficznego i jakości fotografii.

Uczennica przygotowywała się do udziału w konkursie przy wsparciu nauczyciela informatyki w Zespole Szkół w Turobinie Adama Skiby.

Zarówno grono nauczycielskie jak i koledzy i koleżanki Karoliny ze szkoły są z niej bardzo dumni i zachęcają do dalszej efektywnej pracy w zakresie doskonalenia kunsztu fotograficznego. Być może już teraz rysuje się ścieżka jej zawodowej przyszłości.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.