Jesienny bal!

W dniu 28 września 2023r. wszyscy uczniowie klas 1-3 wspólnie z wychowawcami zebrali się by rozpocząć Jesiennym balem cykl spotkań „Akcja integracja”. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu. Podczas spotkań dzieci będą wspólnie bawić się, uczyć i integrować.

Jak wszyscy wiemy, nowa pora roku nie każdemu przypada do gustu. Czy jesień musi kojarzyć się ze smutkiem, zimnem i nudą? Oczywiście, że nie! Na naszym holu szkolnym zagościła piękna, barwna i bogata w różnorodne skarby jesień. Na wystawie znalazły się ciekawe okazy z ogrodów i sadów, przyniesione przez dzieci, które można było poznawać różnymi zmysłami, a przy okazji dowiedzieć się co nieco o ich walorach zdrowotnych. Różnobarwne dary natury o pięknych kształtach i wielkościach zachwyciły zarówno małych jak i dorosłych.

Była prezentacja mody jesiennej przez uczniów klasy II i III, piosenki, zagadki, wiersze i tańce. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze.