Sukces uczniów naszej szkoły w Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Dnia 19.11. 2023r.  uczestniczyliśmy w Międzygminnym Konkursie Pieśni  i Piosenki Patriotycznej w Wysokiem.  W kategorii solistów wystąpiła Kornelia Szymańska wykonując piosenkę pt. ,,Polska – moja Ojczyzna’’. Zespół wokalno -instrumentalny ,,Iskierki” wystąpił  w składzie: Bochniak Maja – skrzypce, Łazur Bartek – akordeon, śpiew  solowy Franek Harasim, chór: Harasim Maja, Kaliniak Julia, Sulowska Emilia, Kołodziejczyk Julia, Szymańska Kornelia, Urbala Oliwia, Dubiel Kornelia, Dubiel Oliwia, Grzybowska Agata, Saj Roksana, Szczerba Weronika, Gzik Patrycja i Małek Oliwia.  Uczniowie  zaśpiewał piosenkę pt. ,,Sanitariuszka Małgorzatka’’.  Za wykonanie tej piosenki komisja konkursowa przyznała naszym artystom II miejsce w kategorii ,,ZESPÓŁ’’.