„SHORT STORY CHALLENGE”- Konkurs na najciekawsze opowiadanie w języku angielskim

W lutym 2024 roku po raz czwarty w naszej szkole zorganizowany został konkurs na najciekawsze opowiadanie w języku angielskim o nazwie „Short Story Challenge” kierowany do uczniów liceum ogólnokształcącego. Celem konkursu było inspirowanie uczniów do aktywności twórczej, ujawnianie i rozwijanie zainteresowań literackich oraz rozszerzanie nauczania języka angielskiego o wymiar twórczości indywidualnej. Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa zdecydowała przyznać I miejsce uczniowi kl. IV LO Jakubowi Góra. Czekamy z niecierpliwością na kolejną, przyszłoroczną edycję tego konkursu oraz na kolejne wspaniałe opowiadania naszych uczniów. Gratulujemy zwycięzcy!