Wycieczka do Muzeum Wsi Lubelskiej

21 marca 2024 r. pierwszy dzień wiosny uczniowie klas 1-3 przywitali w Muzeum Wsi Lubelskiej. Dzieci zobaczyły jakie domy mieli mieszkańcy dawnej wsi i czym się zajmowali. Były ogromnie zainteresowane opowieściami z przeszłości . Pogoda była słoneczna dzięki czemu mogliśmy dostrzec caly urok tego miejsca . Dzieci miały możliwość skonfrontowania jak żyli mieszkańcy wsi i szlachta, gdyż na jesieni zwiedzały Muzeum w Kozlowce. Następnie udaliśmy się na obiad - ulubiony przysmak każdego "pizze". Po pysznym posiłku wszystkie Dzieci wspaniałe bawiły się na sali zabaw "Koziołek". Uczniowie z wielką radością korzystali z każdej proponowanej atrakcji. Wycieczka - to kolejny etap spotkań klas 1-3 w ramach "Akcja- integracja".