Wycieczka do Zamościa

21.03.2024r. klasa IV była na wycieczce w Zamościu. Uczniowie rozpoczęli zwiedzanie miasta od spaceru po Rynku Głównym.

Drugim punktem wycieczki było odwiedzenie Muzeum Fortyfikacji i Broni, w którym znajduje się wystawa ,,Arsenał Zamojski od XVI do XIX wieku”

,,Pawilon pod Kurtyną” to drugi obiekt Muzeum, w którym znajduje się stała ekspozycja ,,Zamojszczyzna na tle działań militarnych, rozwój techniki wojskowej w XX wieku”. Wystawa bardzo zainteresowała uczniów. Zadawali dużo  pytań przewodnikowi.

Ostatnim punktem wycieczki było Kino, a w nim film familijny ,,Za duży na bajki 2”. Zabawna, a momentami wzruszająca opowieść o sile przyjaźni, rodzicielskiej miłości i dorastaniu.

Wycieczka dostarczyła dzieciom wiele atrakcji. Wszyscy uczniowie wracali w doskonałych humorach.