Pierwszy dzień wiosny

21 marca r. do naszej szkoły zawitała wiosna.

Czekaliśmy na nią z niecierpliwością.

Wypatrywaliśmy pierwszych cieplejszych dni i śpiewu ptaków.

Ten dzień uświetniliśmy występami uczniów z klas I-III oraz IV-VIII.

W programie znalazły się następujące pozycje:

Klasy I zaprezentowały piosenkę o Wiośnie .

Klasy IIa i IIb zatańczyły taniec ,,Słoneczko”, oraz przedstawiły inscenizację ,,Kłopoty Pani Wiosny''.

Klasa III-Maja Bochniak zagrała na skrzypcach piękny utwór pt: "Despacito".

Klasa IVa - Dziewczęta z klasy czwartej zaśpiewały piosenkę ludową zespołu Rokiczanka, pt: ,,Lipka''

Klasa IVb - Klaudia Niedźwiecka kręciła kółkiem hula hop, a Błażej Tomiło recytował wiersz pt: ,,Wiosna''.

Klasa Va – Wiktor Szadkowski zagrał  na gitarze klasycznej trzy utwory "Menuet”, Etiuda minimalistyczna” i „Walc w kafejce”.

Klasa Vb zauroczyła występem pary tanecznej. Dawid Omiotek i Judyta Szafraniec wirowali w ,,Walcu Wiedeńskim''  i w ,,Chacha''.

Występy dziewcząt z klasy piątej w układzie tanecznym i piosenka o ,,Ziemi'' zaprezentowana przez Olę Gąsławską, porwały publiczność.

Uczniowie klasy VI śpiewali piosenki w nowoczesnym wykonaniu.

Klasa VIIa – Adrian Tyburczyk na akordeonie zagrał oberka, ''Na bok z drogi".

Magdalena Fik na gitar arze akustyczno- elektrycznej wykonała dwa utwory. “Despacito“ i „Zawsze tam, gdzie ty“.

Klasy VIII wykonały taniec pt. ,,Belgijka", a Mikołaj Batyra zaprezentował na saksofonie utwór pt:" Andante et Allegro.

Całokształtu uroczystości dopełnił zespół Płomyki

Dziękujemy serdecznie za wspólną zabawę!