Konkurs matematyczny dla klas III- MiMaK.

Dnia 28 marca w naszej szkole odbył się gminny etap konkursu matematycznego MiMaK  dla klas trzecich organizowany przez LSCDN w Zamościu. W tym roku uczestniczyło w konkursie ogółem 11 uczniów, w tym 7 uczniów ze szkoły w Turobinie, 2 uczniów  z SP Czernięcin oraz 2 uczniów z SP Gródki. Było to duże wyzwanie dla uczniów, którzy byli bardzo przejęci tym wydarzeniem, a zadania które rozwiązywali wymagały od nich dużych umiejętności matematycznych i logicznego myślenia. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze. Komisja złożona z nauczycieli z tych 3 szkół sprawdziła prace konkursowe.

Do dalszego etapu- powiatowego  konkursu MiMaK zakwalifikowali się z naszej szkoły wychowankowie pani Teresy Małek:  Karolina Fik, Filip Nawrocki, Zofia Stanicka, Wiktoria Mazurek, Bartłomiej Łazur. Z sąsiednich szkół zakwalifikowało się dwóch uczniów (1 z SP Czernięcin,  1 z SP Gródki ).

Gratulujemy uczniom sukcesów i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

Mamona Elżbieta.