Spotkanie wielkanocne.

W piątek 12 kwietnia w sali gimnastycznej odbyło się spotkanie wielkanocne. Podczas tego spotkania rozważaliśmy ostatnie chwile pobytu na ziemi Pana Jezusa. Szukaliśmy odpowiedzi dotyczące naszego obecnego życia, jakimi jesteśmy świadkami we współczesnym świecie, czy mielibyśmy odwagę stanąć w obronie Jezusa czy też razem z tłumem krzyczelibyśmy: „Na krzyż z Nim. Czytane przez uczniów teksty przeplatane były pieśniami pasyjnym, które wykonywał chór szkolny przygotowany przez p. Andrzeja Snopka. Na koniec obejrzeliśmy krótką prezentację multimedialną pt „Jezus żyje!”.   Następnie ksiądz Marcin poświęcił przygotowane przez uczniów jajka, którymi się podzieliliśmy składając sobie nawzajem życzenia świąteczne.   Spotkanie wielkanocne przygotowali p. Dorota Skiba, ks. Marcin Bogacz oraz p. Andrzej Snopek.