Wycieczka do Ogrodu Botanicznego

W dniu 16.09.20019 roku uczniowie klasy II, III a i III b Szkoły Podstawowej w Turobinie wraz z wychowawcami wybrali się do Ogrodu Botanicznego w Lublinie. Pogoda nie zawiodła. Ranek był wprawdzie dość chłodny, ale później przejaśniło się tak, że ciepłe promienie słońca towarzyszyły nam do końca wyprawy. Już na miejscu, po zapoznaniu się z regulaminem zwiedzania ogrodu, przeszliśmy wzdłuż alei z różnorodnymi roślinami wodnymi i bagiennymi.

Jednak najciekawsze momenty wycieczki miały dopiero nastąpić. Niesamowite wrażenie wywarła na nas wszystkich wizyta w szklarni, w której mogliśmy podziwiać różnorodność niespotykanych w naszych warunkach klimatycznych roślin. Wycieczka była bardzo udana, co potwierdzają zdjęcia.