WYCIECZKA DO WARSZAWY

17 grudnia uczniowie Zespołu Szkół uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie wnętrz Pałacu Prezydenckiego. Spacer po salach, w których odbywają się ważne uroczystości państwowe był dla wszystkich uczestników niebywałą atrakcją. Niezwykle cenne i miłe okazało się też spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości. Wiceminister, Pan Marcin Romanowski przybliżył wszystkim specyfikę pracy ministerialnej, natomiast obecna na spotkaniu pani prokurator opowiedziała o roli i zadaniach prokuratora w procesie sądowym. Ostatnim punktem wycieczki było zwiedzanie gmachu Sejmu RP.  Uczniowie mieli możliwość zobaczenia sali posiedzeń, znanej dotychczas jedynie z telewizji.