Turobińskie Kolędowanie

Dnia 10 stycznia w murach naszej szkoły odbyła się uroczystość kolędowania pod patronatem Wójta Gminy Turobin, Biblioteki Publicznej i Zespołu Szkół w Turobinie. Mieszkańcy gminy oraz przybyli goście mieli możliwość wysłuchania pięknych tradycyjnych kolęd, jak również piosenek świątecznych. Zaprezentowali się uczniowie szkół gminnych, zespoły śpiewacze, Kapela Turobińska, uczniowie szkoły muzycznej „Maestro”. Nasz Zespół Szkół reprezentowały dwa zespoły wokalne: „Iskierki” ze szkoły podstawowej oraz ,,Di Cantare’’ z liceum ogólnokształcącego. Pięknie zabrzmiały kolędy: „Wśród nocnej ciszy”, ,,Lulajże Jezuniu’’, ,,Oj Maluśki’’ oraz ,,Bóg się rodzi” do śpiewania których włączyli się wszyscy uczestnicy Turobińskiego Kolędowania.