Gminny ,,Dzień Kobiet’’ w murach naszej szkoły

Dnia 8 marca 2020 roku pod patronatem Wójta Gminy Turobin, Gminnej Biblioteki Publicznej oraz Zespołu Szkół w Turobinie odbyła się uroczystość związana z ,,Dniem Kobiet’’. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej pojawili się rodzimi artyści z naszej gminy., Nasz Zespół Szkół reprezentowali soliści z chóru ,,Iskierki’’ ze szkoły podstawowej oraz grupa wokalna ,,Di Cantare’’ z liceum ogólnokształcącego z akompaniamentem zespołu ,,Płomyki”. Szczególnym gościem gminnych uroczystości był Minister Sprawiedliwości Pan Marcin Romanowski. Oprócz gorących życzeń, wrażeń artystycznych, i tradycyjnego ,,sto lat’’ nie zabrakowało również słodkiego poczęstunku oraz pięknych kwiatów dla pań z terenu naszej gminy.