DRODZY RODZICE

Drodzy rodzice!

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej o przedłużeniu zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych do 10 kwietnia 2020 roku informujemy, iż w naszym Zespole Szkół będzie kontynuowane  zdalne nauczanie.

• Nauczyciele planując pracę w poszczególnych klasach będą dostosowywać sposoby oraz metody pracy do potrzeb i możliwości uczniów; będą też uwzględniać wiek i etap rozwojowy ucznia
  • Nauczyciele w swojej pracy będą korzystać z:

- materiałów rekomendowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, zwłaszcza platforma edukacyjna www.epodręczniki.pl

- materiałów dostępnych na stronach www.gov.pl zdalne lekcje oraz na stronach internetowych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i OKE,

- materiałów prezentowanych w programach publicznej telewizji i radiofonii.

• Nauczyciele będą dostępni dla uczniów i rodziców zgodnie z tygodniowym obowiązkowym planem lekcji.
  • Wychowawcy klas I – III oraz grup przedszkolnych pozostają w stałym kontakcie z rodzicami; będą przekazywać wszystkie informacje niezbędna do dalszej pracy z uczniem.
  • Do dyspozycji uczniów i rodziców pozostaje pedagog i psycholog szkolny. Pedagog zaprasza do kontaktu drogą mailową: pedgogbb@interia.pl Pisać można codziennie w godzinach od 10.00 do 13.00. Zachęcamy również do kontaktu z psychologiem: kmadej04@interia.pl we wtorki w godzinach 8.00 – 10.00 oraz w czwartki w godzinach 8.00 – 11.00.
  • Informacje o tym, jak zorganizować dziecku warunki do pracy w domu oraz jak motywować uczniów do nauki znajdą Państwo w zakładce Dla rodziców. Zapraszamy do lektury.