Szkolne Przygody Gangu Fajniaków

Uczniowie klas II a i II b szkoły podstawowej realizują ogólnopolski program "Szkolne Przygody Gangu Fajniaków", którego celem jest troska o środowisko naturalne, kształtowanie dobrych nawyków ekologicznych, propagowanie nawyków codziennego czytania.

Uczniowie klas II a i II b  wzięli udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym oraz konkursie „Szkolne Przygody Gangu Fajniaków”, którego celem było uwrażliwienie ekologiczne i troska o środowisko naturalne  każdego dnia.  Na przełomie września i października uczniowie uczestniczyli w zajęciach lekcyjnych  tematycznie powiązanych z żywiołami natury: powietrzem, wodą, ogniem i ziemią. Każdemu żywiołowi patronowali odpowiedni bohaterowie Gangu Fajniaków..

Udział w  akcji „Szkolne Przygody Gangu Fajniaków” i nowe przygody  bohaterów  Fajniaków oczarowały uczniów i mamy nadzieję, że zainspirują do wspólnego działania na rzecz naszej planety.